1206J1K50222MXR
Knowles SyferKnowles Syfer
1206J1K50222MXR Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 1206J1K50222MXR
Proizvajalec / znamka: Knowles Syfer
Opis izdelka CAP CER 2200PF 1.5KV X7R 1206
Podatkovni listi: 1.1206J1K50222MXR.pdf2.1206J1K50222MXR.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
20000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 1206J1K50222MXR
Številka dela 1206J1K50222MXR Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 2200PF 1.5KV X7R 1206 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 241780 pcs Podatkovni list 1.1206J1K50222MXR.pdf2.1206J1K50222MXR.pdf
Napetost - ocenjena 1500V (1.5kV) Toleranca ±20%
Debelina (maks.) 0.063" (1.60mm) Temperaturni koeficient X7R (2R1)
Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Serija -
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 1206 (3216 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti -
Stopnja napak - natančen opis 2200pF ±20% 1500V (1.5kV) Ceramic Capacitor X7R (2R1) 1206 (3216 Metric)
Zmogljivost 2200pF Aplikacije General Purpose