1206J2000220GFR
Knowles SyferKnowles Syfer
1206J2000220GFR Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 1206J2000220GFR
Proizvajalec / znamka: Knowles Syfer
Opis izdelka CAP CER 22PF 200V C0G/NP0 1206
Podatkovni listi: 1206J2000220GFR.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
20000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 1206J2000220GFR
Številka dela 1206J2000220GFR Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 22PF 200V C0G/NP0 1206 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 110006 pcs Podatkovni list 1206J2000220GFR.pdf
Napetost - ocenjena 200V Toleranca ±2%
Debelina (maks.) 0.063" (1.60mm) Temperaturni koeficient C0G, NP0
Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Serija -
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 1206 (3216 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti High Temperature
Stopnja napak - natančen opis 22pF ±2% 200V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1206 (3216 Metric)
Zmogljivost 22pF Aplikacije High Reliability