1206J2500121KFT
Knowles SyferKnowles Syfer
1206J2500121KFT Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 1206J2500121KFT
Proizvajalec / znamka: Knowles Syfer
Opis izdelka CAP CER 120PF 250V C0G/NP0 1206
Podatkovni listi: 1206J2500121KFT.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
5000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 1206J2500121KFT
Številka dela 1206J2500121KFT Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 120PF 250V C0G/NP0 1206 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 140698 pcs Podatkovni list 1206J2500121KFT.pdf
Napetost - ocenjena 250V Toleranca ±10%
Debelina (maks.) 0.063" (1.60mm) Temperaturni koeficient C0G, NP0
Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Serija -
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 1206 (3216 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount, MLCC Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 8 Weeks Vodilni stil -
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti High Temperature
Stopnja napak - natančen opis 120pF ±10% 250V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1206 (3216 Metric)
Zmogljivost 120pF Aplikacije High Reliability