1206J5001P50BQT
Knowles SyferKnowles Syfer
1206J5001P50BQT Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 1206J5001P50BQT
Proizvajalec / znamka: Knowles Syfer
Opis izdelka CAP CER 1.5PF 500V C0G/NP0 1206
Podatkovni listi: 1206J5001P50BQT.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 1206J5001P50BQT
Številka dela 1206J5001P50BQT Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 1.5PF 500V C0G/NP0 1206 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 131021 pcs Podatkovni list 1206J5001P50BQT.pdf
Napetost - ocenjena 500V Toleranca ±0.1pF
Debelina (maks.) 0.063" (1.60mm) Temperaturni koeficient C0G, NP0
Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Serija -
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 1206 (3216 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti High Q, Low Loss
Stopnja napak - natančen opis 1.5pF ±0.1pF 500V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1206 (3216 Metric)
Zmogljivost 1.5pF Aplikacije General Purpose