1206J5005P10HQT
Knowles SyferKnowles Syfer
1206J5005P10HQT Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 1206J5005P10HQT
Proizvajalec / znamka: Knowles Syfer
Opis izdelka CAP CER 5.1PF 500V C0G/NP0 1206
Podatkovni listi: 1206J5005P10HQT.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 1206J5005P10HQT
Številka dela 1206J5005P10HQT Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 5.1PF 500V C0G/NP0 1206 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 39184 pcs Podatkovni list 1206J5005P10HQT.pdf
Napetost - ocenjena 500V Toleranca ±0.05pF
Debelina (maks.) 0.063" (1.60mm) Temperaturni koeficient C0G, NP0
Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Serija -
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 1206 (3216 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti High Q, Low Loss
Stopnja napak - natančen opis 5.1pF ±0.05pF 500V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1206 (3216 Metric)
Zmogljivost 5.1pF Aplikacije General Purpose