1206Y0100332JCR
Knowles SyferKnowles Syfer
1206Y0100332JCR Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 1206Y0100332JCR
Proizvajalec / znamka: Knowles Syfer
Opis izdelka CAP CER 3300PF 10V C0G/NP0 1206
Podatkovni listi: 1.1206Y0100332JCR.pdf2.1206Y0100332JCR.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
20000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 1206Y0100332JCR
Številka dela 1206Y0100332JCR Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 3300PF 10V C0G/NP0 1206 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 158917 pcs Podatkovni list 1.1206Y0100332JCR.pdf2.1206Y0100332JCR.pdf
Napetost - ocenjena 10V Toleranca ±5%
Debelina (maks.) 0.063" (1.60mm) Temperaturni koeficient C0G, NP0 (1B)
Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Serija FlexiCap™
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 1206 (3216 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount, MLCC Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 8 Weeks Vodilni stil -
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti Soft Termination
Stopnja napak - natančen opis 3300pF ±5% 10V Ceramic Capacitor C0G, NP0 (1B) 1206 (3216 Metric)
Zmogljivost 3300pF Aplikacije Boardflex Sensitive