1206Y0160123GFT
Knowles SyferKnowles Syfer
1206Y0160123GFT Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 1206Y0160123GFT
Proizvajalec / znamka: Knowles Syfer
Opis izdelka CAP CER 0.012UF 16V C0G/NP0 1206
Podatkovni listi: 1206Y0160123GFT.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
5000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 1206Y0160123GFT
Številka dela 1206Y0160123GFT Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 0.012UF 16V C0G/NP0 1206 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 80707 pcs Podatkovni list 1206Y0160123GFT.pdf
Napetost - ocenjena 16V Toleranca ±2%
Debelina (maks.) 0.063" (1.60mm) Temperaturni koeficient C0G, NP0
Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Serija FlexiCap™
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 1206 (3216 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti Soft Termination, High Temperature
Stopnja napak - natančen opis 0.012µF ±2% 16V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1206 (3216 Metric)
Zmogljivost 0.012µF Aplikacije High Reliability, Boardflex Sensitive