1206Y0251P20DCR
Knowles SyferKnowles Syfer
1206Y0251P20DCR Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 1206Y0251P20DCR
Proizvajalec / znamka: Knowles Syfer
Opis izdelka CAP CER 1.2PF 25V C0G/NP0 1206
Podatkovni listi: 1.1206Y0251P20DCR.pdf2.1206Y0251P20DCR.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 1206Y0251P20DCR
Številka dela 1206Y0251P20DCR Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 1.2PF 25V C0G/NP0 1206 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 250346 pcs Podatkovni list 1.1206Y0251P20DCR.pdf2.1206Y0251P20DCR.pdf
Napetost - ocenjena 25V Toleranca ±0.5pF
Debelina (maks.) 0.063" (1.60mm) Temperaturni koeficient C0G, NP0 (1B)
Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Serija FlexiCap™
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 1206 (3216 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Stopnja napak - natančen opis 1.2pF ±0.5pF 25V Ceramic Capacitor C0G, NP0 (1B) 1206 (3216 Metric)
Zmogljivost 1.2pF Aplikacije Boardflex Sensitive