1206Y0500391JDT
Knowles SyferKnowles Syfer
1206Y0500391JDT Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 1206Y0500391JDT
Proizvajalec / znamka: Knowles Syfer
Opis izdelka CAP CER 390PF 50V X7R 1206
Podatkovni listi: 1206Y0500391JDT.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
5000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 1206Y0500391JDT
Številka dela 1206Y0500391JDT Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 390PF 50V X7R 1206 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 152658 pcs Podatkovni list 1206Y0500391JDT.pdf
Napetost - ocenjena 50V Toleranca ±5%
Debelina (maks.) 0.063" (1.60mm) Temperaturni koeficient X7R
Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Serija FlexiCap™
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 1206 (3216 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount, MLCC Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 8 Weeks Vodilni stil -
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti Soft Termination, High Temperature
Stopnja napak - natančen opis 390pF ±5% 50V Ceramic Capacitor X7R 1206 (3216 Metric)
Zmogljivost 390pF Aplikacije High Reliability, Boardflex Sensitive