1206Y1000393MXTE03
Knowles SyferKnowles Syfer
1206Y1000393MXTE03 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 1206Y1000393MXTE03
Proizvajalec / znamka: Knowles Syfer
Opis izdelka CAP CER 0.039UF 100V X7R 1206
Podatkovni listi: 1206Y1000393MXTE03.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
5000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 1206Y1000393MXTE03
Številka dela 1206Y1000393MXTE03 Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 0.039UF 100V X7R 1206 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 75522 pcs Podatkovni list 1206Y1000393MXTE03.pdf
Napetost - ocenjena 100V Toleranca ±20%
Debelina (maks.) 0.051" (1.30mm) Temperaturni koeficient X7R (2R1)
Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Serija FlexiCap™
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 1206 (3216 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount, MLCC Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 8 Weeks Vodilni stil -
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti Low ESL (X2Y), Soft Termination
Stopnja napak - natančen opis 0.039µF ±20% 100V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 1206 (3216 Metric)
Zmogljivost 0.039µF Aplikacije Bypass, Decoupling, Boardflex Sensitive