1206Y1K50121FCR
Knowles SyferKnowles Syfer
1206Y1K50121FCR Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 1206Y1K50121FCR
Proizvajalec / znamka: Knowles Syfer
Opis izdelka CAP CER 120PF 1.5KV C0G/NP0 1206
Podatkovni listi: 1.1206Y1K50121FCR.pdf2.1206Y1K50121FCR.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 1206Y1K50121FCR
Številka dela 1206Y1K50121FCR Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 120PF 1.5KV C0G/NP0 1206 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 64535 pcs Podatkovni list 1.1206Y1K50121FCR.pdf2.1206Y1K50121FCR.pdf
Napetost - ocenjena 1500V (1.5kV) Toleranca ±1%
Debelina (maks.) 0.063" (1.60mm) Temperaturni koeficient C0G, NP0 (1B)
Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Serija FlexiCap™
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 1206 (3216 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Stopnja napak - natančen opis 120pF ±1% 1500V (1.5kV) Ceramic Capacitor C0G, NP0 (1B) 1206 (3216 Metric)
Zmogljivost 120pF Aplikacije Boardflex Sensitive