1206Y2003P30CAR
Knowles SyferKnowles Syfer
1206Y2003P30CAR Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 1206Y2003P30CAR
Proizvajalec / znamka: Knowles Syfer
Opis izdelka CAP CER 3.3PF 200V C0G/NP0 1206
Podatkovni listi: 1.1206Y2003P30CAR.pdf2.1206Y2003P30CAR.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
20000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 1206Y2003P30CAR
Številka dela 1206Y2003P30CAR Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 3.3PF 200V C0G/NP0 1206 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 139843 pcs Podatkovni list 1.1206Y2003P30CAR.pdf2.1206Y2003P30CAR.pdf
Napetost - ocenjena 200V Toleranca ±0.25pF
Debelina (maks.) 0.063" (1.60mm) Temperaturni koeficient C0G, NP0 (1B)
Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Serija FlexiCap™
Ocene AEC-Q200 Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 1206 (3216 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount, MLCC Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 9 Weeks Vodilni stil -
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti Soft Termination
Stopnja napak - natančen opis 3.3pF ±0.25pF 200V Ceramic Capacitor C0G, NP0 (1B) 1206 (3216 Metric)
Zmogljivost 3.3pF Aplikacije Automotive, Boardflex Sensitive