1206Y5000331KXT
Knowles SyferKnowles Syfer
1206Y5000331KXT Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 1206Y5000331KXT
Proizvajalec / znamka: Knowles Syfer
Opis izdelka CAP CER 330PF 500V X7R 1206
Podatkovni listi: 1.1206Y5000331KXT.pdf2.1206Y5000331KXT.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
5000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 1206Y5000331KXT
Številka dela 1206Y5000331KXT Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 330PF 500V X7R 1206 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 244134 pcs Podatkovni list 1.1206Y5000331KXT.pdf2.1206Y5000331KXT.pdf
Napetost - ocenjena 500V Toleranca ±10%
Debelina (maks.) 0.063" (1.60mm) Temperaturni koeficient X7R (2R1)
Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Serija FlexiCap™
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 1206 (3216 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti Soft Termination
Stopnja napak - natančen opis 330pF ±10% 500V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 1206 (3216 Metric)
Zmogljivost 330pF Aplikacije Boardflex Sensitive