1210J0500561JCR
Knowles SyferKnowles Syfer
1210J0500561JCR Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 1210J0500561JCR
Proizvajalec / znamka: Knowles Syfer
Opis izdelka CAP CER 560PF 50V C0G/NP0 1210
Podatkovni listi: 1.1210J0500561JCR.pdf2.1210J0500561JCR.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 1210J0500561JCR
Številka dela 1210J0500561JCR Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 560PF 50V C0G/NP0 1210 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 148698 pcs Podatkovni list 1.1210J0500561JCR.pdf2.1210J0500561JCR.pdf
Napetost - ocenjena 50V Toleranca ±5%
Debelina (maks.) 0.079" (2.00mm) Temperaturni koeficient C0G, NP0 (1B)
Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Serija -
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 1210 (3225 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti -
Stopnja napak - natančen opis 560pF ±5% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 (1B) 1210 (3225 Metric)
Zmogljivost 560pF Aplikacije General Purpose