1210J1K00332KDT
Knowles SyferKnowles Syfer
1210J1K00332KDT Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 1210J1K00332KDT
Proizvajalec / znamka: Knowles Syfer
Opis izdelka CAP CER 3300PF 1KV X7R 1210
Podatkovni listi: 1210J1K00332KDT.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
4000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 1210J1K00332KDT
Številka dela 1210J1K00332KDT Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 3300PF 1KV X7R 1210 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 112076 pcs Podatkovni list 1210J1K00332KDT.pdf
Napetost - ocenjena 1000V (1kV) Toleranca ±10%
Debelina (maks.) 0.079" (2.00mm) Temperaturni koeficient X7R
Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Serija -
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 1210 (3225 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti High Temperature
Stopnja napak - natančen opis 3300pF ±10% 1000V (1kV) Ceramic Capacitor X7R 1210 (3225 Metric)
Zmogljivost 3300pF Aplikacije High Reliability