1210J1K20470JCR
Knowles SyferKnowles Syfer
1210J1K20470JCR Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 1210J1K20470JCR
Proizvajalec / znamka: Knowles Syfer
Opis izdelka CAP CER 47PF 1.2KV C0G/NP0 1210
Podatkovni listi: 1.1210J1K20470JCR.pdf2.1210J1K20470JCR.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
16000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 1210J1K20470JCR
Številka dela 1210J1K20470JCR Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 47PF 1.2KV C0G/NP0 1210 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 170442 pcs Podatkovni list 1.1210J1K20470JCR.pdf2.1210J1K20470JCR.pdf
Napetost - ocenjena 1200V (1.2kV) Toleranca ±5%
Debelina (maks.) 0.079" (2.00mm) Temperaturni koeficient C0G, NP0 (1B)
Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Serija -
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 1210 (3225 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount, MLCC Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 8 Weeks Vodilni stil -
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti -
Stopnja napak - natančen opis 47pF ±5% 1200V (1.2kV) Ceramic Capacitor C0G, NP0 (1B) 1210 (3225 Metric)
Zmogljivost 47pF Aplikacije General Purpose