1210J1K50391JXR
Knowles SyferKnowles Syfer
1210J1K50391JXR Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 1210J1K50391JXR
Proizvajalec / znamka: Knowles Syfer
Opis izdelka CAP CER 390PF 1.5KV X7R 1210
Podatkovni listi: 1.1210J1K50391JXR.pdf2.1210J1K50391JXR.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
16000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 1210J1K50391JXR
Številka dela 1210J1K50391JXR Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 390PF 1.5KV X7R 1210 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 148174 pcs Podatkovni list 1.1210J1K50391JXR.pdf2.1210J1K50391JXR.pdf
Napetost - ocenjena 1500V (1.5kV) Toleranca ±5%
Debelina (maks.) 0.079" (2.00mm) Temperaturni koeficient X7R (2R1)
Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Serija -
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 1210 (3225 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti -
Stopnja napak - natančen opis 390pF ±5% 1500V (1.5kV) Ceramic Capacitor X7R (2R1) 1210 (3225 Metric)
Zmogljivost 390pF Aplikacije General Purpose