1210J2000680GFT
Knowles SyferKnowles Syfer
1210J2000680GFT Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 1210J2000680GFT
Proizvajalec / znamka: Knowles Syfer
Opis izdelka CAP CER 68PF 200V C0G/NP0 1210
Podatkovni listi: 1210J2000680GFT.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
4000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 1210J2000680GFT
Številka dela 1210J2000680GFT Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 68PF 200V C0G/NP0 1210 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 70876 pcs Podatkovni list 1210J2000680GFT.pdf
Napetost - ocenjena 200V Toleranca ±2%
Debelina (maks.) 0.079" (2.00mm) Temperaturni koeficient C0G, NP0
Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Serija -
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 1210 (3225 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti High Temperature
Stopnja napak - natančen opis 68pF ±2% 200V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1210 (3225 Metric)
Zmogljivost 68pF Aplikacije High Reliability