1210J2500563MDR
Knowles SyferKnowles Syfer
1210J2500563MDR Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 1210J2500563MDR
Proizvajalec / znamka: Knowles Syfer
Opis izdelka CAP CER 0.056UF 250V X7R 1210
Podatkovni listi: 1210J2500563MDR.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
16000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 1210J2500563MDR
Številka dela 1210J2500563MDR Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 0.056UF 250V X7R 1210 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 93892 pcs Podatkovni list 1210J2500563MDR.pdf
Napetost - ocenjena 250V Toleranca ±20%
Debelina (maks.) 0.079" (2.00mm) Temperaturni koeficient X7R
Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Serija -
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 1210 (3225 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti High Temperature
Stopnja napak - natančen opis 0.056µF ±20% 250V Ceramic Capacitor X7R 1210 (3225 Metric)
Zmogljivost 0.056µF Aplikacije High Reliability