1210J5000270MDT
Knowles SyferKnowles Syfer
1210J5000270MDT Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 1210J5000270MDT
Proizvajalec / znamka: Knowles Syfer
Opis izdelka CAP CER 27PF 500V X7R 1210
Podatkovni listi: 1210J5000270MDT.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
4000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 1210J5000270MDT
Številka dela 1210J5000270MDT Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 27PF 500V X7R 1210 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 134855 pcs Podatkovni list 1210J5000270MDT.pdf
Napetost - ocenjena 500V Toleranca ±20%
Debelina (maks.) 0.079" (2.00mm) Temperaturni koeficient X7R
Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Serija -
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 1210 (3225 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti High Temperature
Stopnja napak - natančen opis 27pF ±20% 500V Ceramic Capacitor X7R 1210 (3225 Metric)
Zmogljivost 27pF Aplikacije High Reliability