1210J6300270GCR
Knowles SyferKnowles Syfer
1210J6300270GCR Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 1210J6300270GCR
Proizvajalec / znamka: Knowles Syfer
Opis izdelka CAP CER 27PF 630V C0G/NP0 1210
Podatkovni listi: 1.1210J6300270GCR.pdf2.1210J6300270GCR.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 1210J6300270GCR
Številka dela 1210J6300270GCR Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 27PF 630V C0G/NP0 1210 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 105559 pcs Podatkovni list 1.1210J6300270GCR.pdf2.1210J6300270GCR.pdf
Napetost - ocenjena 630V Toleranca ±2%
Debelina (maks.) 0.079" (2.00mm) Temperaturni koeficient C0G, NP0 (1B)
Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Serija -
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 1210 (3225 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti -
Stopnja napak - natančen opis 27pF ±2% 630V Ceramic Capacitor C0G, NP0 (1B) 1210 (3225 Metric)
Zmogljivost 27pF Aplikacije General Purpose