1210Y2000181KCR
Knowles SyferKnowles Syfer
1210Y2000181KCR Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 1210Y2000181KCR
Proizvajalec / znamka: Knowles Syfer
Opis izdelka CAP CER 180PF 200V C0G/NP0 1210
Podatkovni listi: 1.1210Y2000181KCR.pdf2.1210Y2000181KCR.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 1210Y2000181KCR
Številka dela 1210Y2000181KCR Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 180PF 200V C0G/NP0 1210 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 135171 pcs Podatkovni list 1.1210Y2000181KCR.pdf2.1210Y2000181KCR.pdf
Napetost - ocenjena 200V Toleranca ±10%
Debelina (maks.) 0.079" (2.00mm) Temperaturni koeficient C0G, NP0 (1B)
Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Serija FlexiCap™
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 1210 (3225 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount, MLCC Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 8 Weeks Vodilni stil -
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti Soft Termination
Stopnja napak - natančen opis 180pF ±10% 200V Ceramic Capacitor C0G, NP0 (1B) 1210 (3225 Metric)
Zmogljivost 180pF Aplikacije Boardflex Sensitive