1210Y2000222JDR
Knowles SyferKnowles Syfer
1210Y2000222JDR Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 1210Y2000222JDR
Proizvajalec / znamka: Knowles Syfer
Opis izdelka CAP CER 2200PF 200V X7R 1210
Podatkovni listi: 1210Y2000222JDR.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
16000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 1210Y2000222JDR
Številka dela 1210Y2000222JDR Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 2200PF 200V X7R 1210 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 78469 pcs Podatkovni list 1210Y2000222JDR.pdf
Napetost - ocenjena 200V Toleranca ±5%
Debelina (maks.) 0.079" (2.00mm) Temperaturni koeficient X7R
Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Serija FlexiCap™
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 1210 (3225 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti Soft Termination, High Temperature
Stopnja napak - natančen opis 2200pF ±5% 200V Ceramic Capacitor X7R 1210 (3225 Metric)
Zmogljivost 2200pF Aplikacije High Reliability, Boardflex Sensitive