1210Y2000562KDR
Knowles SyferKnowles Syfer
1210Y2000562KDR Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 1210Y2000562KDR
Proizvajalec / znamka: Knowles Syfer
Opis izdelka CAP CER 5600PF 200V X7R 1210
Podatkovni listi: 1210Y2000562KDR.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
16000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 1210Y2000562KDR
Številka dela 1210Y2000562KDR Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 5600PF 200V X7R 1210 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 92702 pcs Podatkovni list 1210Y2000562KDR.pdf
Napetost - ocenjena 200V Toleranca ±10%
Debelina (maks.) 0.079" (2.00mm) Temperaturni koeficient X7R
Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Serija FlexiCap™
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 1210 (3225 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount, MLCC Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 8 Weeks Vodilni stil -
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti Soft Termination, High Temperature
Stopnja napak - natančen opis 5600pF ±10% 200V Ceramic Capacitor X7R 1210 (3225 Metric)
Zmogljivost 5600pF Aplikacije High Reliability, Boardflex Sensitive