1210Y5000182GCR
Knowles SyferKnowles Syfer
1210Y5000182GCR Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 1210Y5000182GCR
Proizvajalec / znamka: Knowles Syfer
Opis izdelka CAP CER 1800PF 500V C0G/NP0 1210
Podatkovni listi: 1.1210Y5000182GCR.pdf2.1210Y5000182GCR.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 1210Y5000182GCR
Številka dela 1210Y5000182GCR Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 1800PF 500V C0G/NP0 1210 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 83724 pcs Podatkovni list 1.1210Y5000182GCR.pdf2.1210Y5000182GCR.pdf
Napetost - ocenjena 500V Toleranca ±2%
Debelina (maks.) 0.079" (2.00mm) Temperaturni koeficient C0G, NP0 (1B)
Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Serija FlexiCap™
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 1210 (3225 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Stopnja napak - natančen opis 1800pF ±2% 500V Ceramic Capacitor C0G, NP0 (1B) 1210 (3225 Metric)
Zmogljivost 1800pF Aplikacije Boardflex Sensitive