1410J1000471MCRE03
Knowles SyferKnowles Syfer
1410J1000471MCRE03 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 1410J1000471MCRE03
Proizvajalec / znamka: Knowles Syfer
Opis izdelka CAP CER 470PF 100V C0G/NP0 1410
Podatkovni listi: 1410J1000471MCRE03.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
16000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 1410J1000471MCRE03
Številka dela 1410J1000471MCRE03 Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 470PF 100V C0G/NP0 1410 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 86847 pcs Podatkovni list 1410J1000471MCRE03.pdf
Napetost - ocenjena 100V Toleranca ±20%
Debelina (maks.) 0.079" (2.00mm) Temperaturni koeficient C0G, NP0 (1B)
Velikost / dimenzija 0.142" L x 0.098" W (3.60mm x 2.50mm) Serija -
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 1410 (3727 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Stopnja napak - natančen opis 470pF ±20% 100V Ceramic Capacitor C0G, NP0 (1B) 1410 (3727 Metric)
Zmogljivost 470pF Aplikacije Bypass, Decoupling