1410Y0500404MXTE03
Knowles SyferKnowles Syfer
1410Y0500404MXTE03 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 1410Y0500404MXTE03
Proizvajalec / znamka: Knowles Syfer
Opis izdelka CAP FEEDTHRU 0.4UF 20% 50V 1410
Podatkovni listi: 1410Y0500404MXTE03.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 1410Y0500404MXTE03
Številka dela 1410Y0500404MXTE03 Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP FEEDTHRU 0.4UF 20% 50V 1410 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 85398 pcs Podatkovni list 1410Y0500404MXTE03.pdf
Napetost - ocenjena 50V Toleranca ±20%
Debelina (maks.) 0.079" (2.00mm) Temperaturni koeficient X7R
Velikost / dimenzija 0.140" L x 0.112" W (3.60mm x 2.50mm) Serija FlexiCap™
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 1410 (3524 Metric) Druga imena 1608-1113-2
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 8 Weeks
Vodilni stil - Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti Low ESL (X2Y), Soft Termination natančen opis 0.4µF ±20% 50V Ceramic Capacitor X7R 1410 (3524 Metric)
Zmogljivost 0.4µF Aplikacije Bypass, Decoupling, Boardflex Sensitive