1410Y1000223MXTE03
Knowles SyferKnowles Syfer
1410Y1000223MXTE03 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 1410Y1000223MXTE03
Proizvajalec / znamka: Knowles Syfer
Opis izdelka CAP CER 0.022UF 100V X7R 1410
Podatkovni listi: 1410Y1000223MXTE03.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
4000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 1410Y1000223MXTE03
Številka dela 1410Y1000223MXTE03 Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 0.022UF 100V X7R 1410 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 58569 pcs Podatkovni list 1410Y1000223MXTE03.pdf
Napetost - ocenjena 100V Toleranca ±20%
Debelina (maks.) 0.079" (2.00mm) Temperaturni koeficient X7R (2R1)
Velikost / dimenzija 0.142" L x 0.098" W (3.60mm x 2.50mm) Serija FlexiCap™
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 1410 (3727 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Stopnja napak - natančen opis 0.022µF ±20% 100V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 1410 (3727 Metric)
Zmogljivost 0.022µF Aplikacije Bypass, Decoupling, Boardflex Sensitive