1808J1000103GCR
Knowles SyferKnowles Syfer
1808J1000103GCR Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 1808J1000103GCR
Proizvajalec / znamka: Knowles Syfer
Opis izdelka CAP CER 10000PF 100V C0G 1808
Podatkovni listi: 1.1808J1000103GCR.pdf2.1808J1000103GCR.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 1808J1000103GCR
Številka dela 1808J1000103GCR Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 10000PF 100V C0G 1808 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 67494 pcs Podatkovni list 1.1808J1000103GCR.pdf2.1808J1000103GCR.pdf
Napetost - ocenjena 100V Toleranca ±2%
Debelina (maks.) 0.079" (2.00mm) Temperaturni koeficient C0G, NP0 (1B)
Velikost / dimenzija 0.177" L x 0.079" W (4.50mm x 2.00mm) Serija -
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 1808 (4520 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti -
Stopnja napak - natančen opis 10000pF ±2% 100V Ceramic Capacitor C0G, NP0 (1B) 1808 (4520 Metric)
Zmogljivost 10000pF Aplikacije General Purpose