1808J1K00101KXR
Knowles SyferKnowles Syfer
1808J1K00101KXR Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 1808J1K00101KXR
Proizvajalec / znamka: Knowles Syfer
Opis izdelka CAP CER 100PF 1KV X7R 1808
Podatkovni listi: 1.1808J1K00101KXR.pdf2.1808J1K00101KXR.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
12000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 1808J1K00101KXR
Številka dela 1808J1K00101KXR Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 100PF 1KV X7R 1808 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 148787 pcs Podatkovni list 1.1808J1K00101KXR.pdf2.1808J1K00101KXR.pdf
Napetost - ocenjena 1000V (1kV) Toleranca ±10%
Debelina (maks.) 0.079" (2.00mm) Temperaturni koeficient X7R (2R1)
Velikost / dimenzija 0.177" L x 0.079" W (4.50mm x 2.00mm) Serija -
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 1808 (4520 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti -
Stopnja napak - natančen opis 100pF ±10% 1000V (1kV) Ceramic Capacitor X7R (2R1) 1808 (4520 Metric)
Zmogljivost 100pF Aplikacije General Purpose