1808J1K00562JDT
Knowles SyferKnowles Syfer
1808J1K00562JDT Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 1808J1K00562JDT
Proizvajalec / znamka: Knowles Syfer
Opis izdelka CAP CER 5600PF 1KV X7R 1808
Podatkovni listi: 1808J1K00562JDT.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
3000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 1808J1K00562JDT
Številka dela 1808J1K00562JDT Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 5600PF 1KV X7R 1808 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 65538 pcs Podatkovni list 1808J1K00562JDT.pdf
Napetost - ocenjena 1000V (1kV) Toleranca ±5%
Debelina (maks.) 0.079" (2.00mm) Temperaturni koeficient X7R
Velikost / dimenzija 0.177" L x 0.079" W (4.50mm x 2.00mm) Serija -
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 1808 (4520 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti High Temperature
Stopnja napak - natančen opis 5600pF ±5% 1000V (1kV) Ceramic Capacitor X7R 1808 (4520 Metric)
Zmogljivost 5600pF Aplikacije High Reliability