1808J2000121GCR
Knowles SyferKnowles Syfer
1808J2000121GCR Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 1808J2000121GCR
Proizvajalec / znamka: Knowles Syfer
Opis izdelka CAP CER 120PF 200V C0G/NP0 1808
Podatkovni listi: 1.1808J2000121GCR.pdf2.1808J2000121GCR.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
12000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 1808J2000121GCR
Številka dela 1808J2000121GCR Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 120PF 200V C0G/NP0 1808 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 125281 pcs Podatkovni list 1.1808J2000121GCR.pdf2.1808J2000121GCR.pdf
Napetost - ocenjena 200V Toleranca ±2%
Debelina (maks.) 0.079" (2.00mm) Temperaturni koeficient C0G, NP0 (1B)
Velikost / dimenzija 0.177" L x 0.079" W (4.50mm x 2.00mm) Serija -
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 1808 (4520 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti -
Stopnja napak - natančen opis 120pF ±2% 200V Ceramic Capacitor C0G, NP0 (1B) 1808 (4520 Metric)
Zmogljivost 120pF Aplikacije General Purpose