1808J2000222MDT
Knowles SyferKnowles Syfer
1808J2000222MDT Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 1808J2000222MDT
Proizvajalec / znamka: Knowles Syfer
Opis izdelka CAP CER 2200PF 200V X7R 1808
Podatkovni listi: 1808J2000222MDT.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
3000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 1808J2000222MDT
Številka dela 1808J2000222MDT Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 2200PF 200V X7R 1808 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 129099 pcs Podatkovni list 1808J2000222MDT.pdf
Napetost - ocenjena 200V Toleranca ±20%
Debelina (maks.) 0.079" (2.00mm) Temperaturni koeficient X7R
Velikost / dimenzija 0.177" L x 0.079" W (4.50mm x 2.00mm) Serija -
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 1808 (4520 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti High Temperature
Stopnja napak - natančen opis 2200pF ±20% 200V Ceramic Capacitor X7R 1808 (4520 Metric)
Zmogljivost 2200pF Aplikacije High Reliability