1808J5000223KXT
Knowles SyferKnowles Syfer
1808J5000223KXT Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 1808J5000223KXT
Proizvajalec / znamka: Knowles Syfer
Opis izdelka CAP CER 0.022UF 500V X7R 1808
Podatkovni listi: 1.1808J5000223KXT.pdf2.1808J5000223KXT.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
3000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 1808J5000223KXT
Številka dela 1808J5000223KXT Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 0.022UF 500V X7R 1808 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 94934 pcs Podatkovni list 1.1808J5000223KXT.pdf2.1808J5000223KXT.pdf
Napetost - ocenjena 500V Toleranca ±10%
Debelina (maks.) 0.079" (2.00mm) Temperaturni koeficient X7R (2R1)
Velikost / dimenzija 0.177" L x 0.079" W (4.50mm x 2.00mm) Serija -
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 1808 (4520 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti -
Stopnja napak - natančen opis 0.022µF ±10% 500V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 1808 (4520 Metric)
Zmogljivost 0.022µF Aplikacije General Purpose