1808J5000391FCT
Knowles SyferKnowles Syfer
1808J5000391FCT Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 1808J5000391FCT
Proizvajalec / znamka: Knowles Syfer
Opis izdelka CAP CER 390PF 500V C0G/NP0 1808
Podatkovni listi: 1.1808J5000391FCT.pdf2.1808J5000391FCT.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
3000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 1808J5000391FCT
Številka dela 1808J5000391FCT Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 390PF 500V C0G/NP0 1808 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 78861 pcs Podatkovni list 1.1808J5000391FCT.pdf2.1808J5000391FCT.pdf
Napetost - ocenjena 500V Toleranca ±1%
Debelina (maks.) 0.079" (2.00mm) Temperaturni koeficient C0G, NP0 (1B)
Velikost / dimenzija 0.177" L x 0.079" W (4.50mm x 2.00mm) Serija -
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 1808 (4520 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti -
Stopnja napak - natančen opis 390pF ±1% 500V Ceramic Capacitor C0G, NP0 (1B) 1808 (4520 Metric)
Zmogljivost 390pF Aplikacije General Purpose