1808J5000681JDR
Knowles SyferKnowles Syfer
1808J5000681JDR Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 1808J5000681JDR
Proizvajalec / znamka: Knowles Syfer
Opis izdelka CAP CER 680PF 500V X7R 1808
Podatkovni listi: 1808J5000681JDR.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
12000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 1808J5000681JDR
Številka dela 1808J5000681JDR Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 680PF 500V X7R 1808 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 89323 pcs Podatkovni list 1808J5000681JDR.pdf
Napetost - ocenjena 500V Toleranca ±5%
Debelina (maks.) 0.079" (2.00mm) Temperaturni koeficient X7R
Velikost / dimenzija 0.177" L x 0.079" W (4.50mm x 2.00mm) Serija -
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 1808 (4520 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti High Temperature
Stopnja napak - natančen opis 680pF ±5% 500V Ceramic Capacitor X7R 1808 (4520 Metric)
Zmogljivost 680pF Aplikacije High Reliability