1808J6K00121MXR
Knowles SyferKnowles Syfer
1808J6K00121MXR Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 1808J6K00121MXR
Proizvajalec / znamka: Knowles Syfer
Opis izdelka CAP CER 120PF 6KV X7R 1808
Podatkovni listi: 1.1808J6K00121MXR.pdf2.1808J6K00121MXR.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 1808J6K00121MXR
Številka dela 1808J6K00121MXR Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 120PF 6KV X7R 1808 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 126268 pcs Podatkovni list 1.1808J6K00121MXR.pdf2.1808J6K00121MXR.pdf
Napetost - ocenjena 6000V (6kV) Toleranca ±20%
Debelina (maks.) 0.079" (2.00mm) Temperaturni koeficient X7R (2R1)
Velikost / dimenzija 0.177" L x 0.079" W (4.50mm x 2.00mm) Serija -
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 1808 (4520 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount, MLCC Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 8 Weeks Vodilni stil -
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti -
Stopnja napak - natančen opis 120pF ±20% 6000V (6kV) Ceramic Capacitor X7R (2R1) 1808 (4520 Metric)
Zmogljivost 120pF Aplikacije General Purpose