1808JA250151GCRSPU
Knowles SyferKnowles Syfer
1808JA250151GCRSPU Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 1808JA250151GCRSPU
Proizvajalec / znamka: Knowles Syfer
Opis izdelka CAP CER 150PF 250V C0G/NP0 1808
Podatkovni listi: 1808JA250151GCRSPU.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 1808JA250151GCRSPU
Številka dela 1808JA250151GCRSPU Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 150PF 250V C0G/NP0 1808 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 90403 pcs Podatkovni list 1808JA250151GCRSPU.pdf
Napetost - ocenjena 250V Toleranca ±2%
Debelina (maks.) 0.079" (2.00mm) Temperaturni koeficient C0G, NP0 (1B)
Velikost / dimenzija 0.177" L x 0.079" W (4.50mm x 2.00mm) Serija -
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 1808 (4520 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount, MLCC Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 9 Weeks Vodilni stil -
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti High Voltage
Stopnja napak - natančen opis 150pF ±2% 250V Ceramic Capacitor C0G, NP0 (1B) 1808 (4520 Metric)
Zmogljivost 150pF Aplikacije General Purpose