1808JA250391MXRSY2
Knowles SyferKnowles Syfer
1808JA250391MXRSY2 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 1808JA250391MXRSY2
Proizvajalec / znamka: Knowles Syfer
Opis izdelka CAP CER 390PF 250V X7R 1808
Podatkovni listi: 1808JA250391MXRSY2.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 1808JA250391MXRSY2
Številka dela 1808JA250391MXRSY2 Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 390PF 250V X7R 1808 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 84790 pcs Podatkovni list 1808JA250391MXRSY2.pdf
Napetost - ocenjena 250V Toleranca ±20%
Debelina (maks.) 0.079" (2.00mm) Temperaturni koeficient X7R (2R1)
Velikost / dimenzija 0.177" L x 0.079" W (4.50mm x 2.00mm) Serija -
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 1808 (4520 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Stopnja napak - natančen opis 390pF ±20% 250V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 1808 (4520 Metric)
Zmogljivost 390pF Aplikacije General Purpose