1808Y1000220GCR
Knowles SyferKnowles Syfer
1808Y1000220GCR Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 1808Y1000220GCR
Proizvajalec / znamka: Knowles Syfer
Opis izdelka CAP CER 22PF 100V C0G/NP0 1808
Podatkovni listi: 1.1808Y1000220GCR.pdf2.1808Y1000220GCR.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 1808Y1000220GCR
Številka dela 1808Y1000220GCR Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 22PF 100V C0G/NP0 1808 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 122670 pcs Podatkovni list 1.1808Y1000220GCR.pdf2.1808Y1000220GCR.pdf
Napetost - ocenjena 100V Toleranca ±2%
Debelina (maks.) 0.079" (2.00mm) Temperaturni koeficient C0G, NP0 (1B)
Velikost / dimenzija 0.177" L x 0.079" W (4.50mm x 2.00mm) Serija FlexiCap™
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 1808 (4520 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Stopnja napak - natančen opis 22pF ±2% 100V Ceramic Capacitor C0G, NP0 (1B) 1808 (4520 Metric)
Zmogljivost 22pF Aplikacije Boardflex Sensitive