1808Y1K00182MXR
Knowles SyferKnowles Syfer
1808Y1K00182MXR Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 1808Y1K00182MXR
Proizvajalec / znamka: Knowles Syfer
Opis izdelka CAP CER 1800PF 1KV X7R 1808
Podatkovni listi: 1.1808Y1K00182MXR.pdf2.1808Y1K00182MXR.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 1808Y1K00182MXR
Številka dela 1808Y1K00182MXR Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 1800PF 1KV X7R 1808 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 130909 pcs Podatkovni list 1.1808Y1K00182MXR.pdf2.1808Y1K00182MXR.pdf
Napetost - ocenjena 1000V (1kV) Toleranca ±20%
Debelina (maks.) 0.079" (2.00mm) Temperaturni koeficient X7R (2R1)
Velikost / dimenzija 0.177" L x 0.079" W (4.50mm x 2.00mm) Serija FlexiCap™
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 1808 (4520 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Stopnja napak - natančen opis 1800pF ±20% 1000V (1kV) Ceramic Capacitor X7R (2R1) 1808 (4520 Metric)
Zmogljivost 1800pF Aplikacije Boardflex Sensitive