1808Y2000270FFR
Knowles SyferKnowles Syfer
1808Y2000270FFR Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 1808Y2000270FFR
Proizvajalec / znamka: Knowles Syfer
Opis izdelka CAP CER 27PF 200V C0G/NP0 1808
Podatkovni listi: 1808Y2000270FFR.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 1808Y2000270FFR
Številka dela 1808Y2000270FFR Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 27PF 200V C0G/NP0 1808 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 57492 pcs Podatkovni list 1808Y2000270FFR.pdf
Napetost - ocenjena 200V Toleranca ±1%
Debelina (maks.) 0.079" (2.00mm) Temperaturni koeficient C0G, NP0
Velikost / dimenzija 0.177" L x 0.079" W (4.50mm x 2.00mm) Serija FlexiCap™
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 1808 (4520 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti Soft Termination, High Temperature
Stopnja napak - natančen opis 27pF ±1% 200V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1808 (4520 Metric)
Zmogljivost 27pF Aplikacije High Reliability, Boardflex Sensitive