1808Y2000821KDR
Knowles SyferKnowles Syfer
1808Y2000821KDR Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 1808Y2000821KDR
Proizvajalec / znamka: Knowles Syfer
Opis izdelka CAP CER 820PF 200V X7R 1808
Podatkovni listi: 1808Y2000821KDR.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
12000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 1808Y2000821KDR
Številka dela 1808Y2000821KDR Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 820PF 200V X7R 1808 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 125075 pcs Podatkovni list 1808Y2000821KDR.pdf
Napetost - ocenjena 200V Toleranca ±10%
Debelina (maks.) 0.079" (2.00mm) Temperaturni koeficient X7R
Velikost / dimenzija 0.177" L x 0.079" W (4.50mm x 2.00mm) Serija FlexiCap™
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 1808 (4520 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti Soft Termination, High Temperature
Stopnja napak - natančen opis 820pF ±10% 200V Ceramic Capacitor X7R 1808 (4520 Metric)
Zmogljivost 820pF Aplikacije High Reliability, Boardflex Sensitive