1808Y4K00390KCR
Knowles SyferKnowles Syfer
1808Y4K00390KCR Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 1808Y4K00390KCR
Proizvajalec / znamka: Knowles Syfer
Opis izdelka CAP CER 39PF 4KV C0G/NP0 1808
Podatkovni listi: 1.1808Y4K00390KCR.pdf2.1808Y4K00390KCR.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
12000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 1808Y4K00390KCR
Številka dela 1808Y4K00390KCR Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 39PF 4KV C0G/NP0 1808 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 156847 pcs Podatkovni list 1.1808Y4K00390KCR.pdf2.1808Y4K00390KCR.pdf
Napetost - ocenjena 4000V (4kV) Toleranca ±10%
Debelina (maks.) 0.079" (2.00mm) Temperaturni koeficient C0G, NP0
Velikost / dimenzija 0.177" L x 0.079" W (4.50mm x 2.00mm) Serija FlexiCap™
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 1808 (4520 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount, MLCC Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 8 Weeks Vodilni stil -
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti Soft Termination
Stopnja napak - natančen opis 39pF ±10% 4000V (4kV) Ceramic Capacitor C0G, NP0 1808 (4520 Metric)
Zmogljivost 39pF Aplikacije Boardflex Sensitive