1808Y5000391MXT
Knowles SyferKnowles Syfer
1808Y5000391MXT Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 1808Y5000391MXT
Proizvajalec / znamka: Knowles Syfer
Opis izdelka CAP CER 390PF 500V X7R 1808
Podatkovni listi: 1.1808Y5000391MXT.pdf2.1808Y5000391MXT.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
3000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 1808Y5000391MXT
Številka dela 1808Y5000391MXT Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 390PF 500V X7R 1808 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 126750 pcs Podatkovni list 1.1808Y5000391MXT.pdf2.1808Y5000391MXT.pdf
Napetost - ocenjena 500V Toleranca ±20%
Debelina (maks.) 0.079" (2.00mm) Temperaturni koeficient X7R (2R1)
Velikost / dimenzija 0.177" L x 0.079" W (4.50mm x 2.00mm) Serija FlexiCap™
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 1808 (4520 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti Soft Termination
Stopnja napak - natančen opis 390pF ±20% 500V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 1808 (4520 Metric)
Zmogljivost 390pF Aplikacije Boardflex Sensitive