1808Y5000681MDR
Knowles SyferKnowles Syfer
1808Y5000681MDR Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 1808Y5000681MDR
Proizvajalec / znamka: Knowles Syfer
Opis izdelka CAP CER 680PF 500V X7R 1808
Podatkovni listi: 1808Y5000681MDR.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
12000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 1808Y5000681MDR
Številka dela 1808Y5000681MDR Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 680PF 500V X7R 1808 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 113666 pcs Podatkovni list 1808Y5000681MDR.pdf
Napetost - ocenjena 500V Toleranca ±20%
Debelina (maks.) 0.079" (2.00mm) Temperaturni koeficient X7R
Velikost / dimenzija 0.177" L x 0.079" W (4.50mm x 2.00mm) Serija FlexiCap™
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 1808 (4520 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti Soft Termination, High Temperature
Stopnja napak - natančen opis 680pF ±20% 500V Ceramic Capacitor X7R 1808 (4520 Metric)
Zmogljivost 680pF Aplikacije High Reliability, Boardflex Sensitive