1808Y6300120GCR
Knowles SyferKnowles Syfer
1808Y6300120GCR Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 1808Y6300120GCR
Proizvajalec / znamka: Knowles Syfer
Opis izdelka CAP CER 12PF 630V C0G/NP0 1808
Podatkovni listi: 1.1808Y6300120GCR.pdf2.1808Y6300120GCR.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
12000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 1808Y6300120GCR
Številka dela 1808Y6300120GCR Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 12PF 630V C0G/NP0 1808 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 86695 pcs Podatkovni list 1.1808Y6300120GCR.pdf2.1808Y6300120GCR.pdf
Napetost - ocenjena 630V Toleranca ±2%
Debelina (maks.) 0.079" (2.00mm) Temperaturni koeficient C0G, NP0
Velikost / dimenzija 0.177" L x 0.079" W (4.50mm x 2.00mm) Serija FlexiCap™
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 1808 (4520 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount, MLCC Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 8 Weeks Vodilni stil -
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti Soft Termination
Stopnja napak - natančen opis 12pF ±2% 630V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1808 (4520 Metric)
Zmogljivost 12pF Aplikacije Boardflex Sensitive