1808YA250331JXTSP
Knowles SyferKnowles Syfer
1808YA250331JXTSP Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 1808YA250331JXTSP
Proizvajalec / znamka: Knowles Syfer
Opis izdelka CAP CER 330PF 250V X7R 1808
Podatkovni listi: 1808YA250331JXTSP.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
3000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 1808YA250331JXTSP
Številka dela 1808YA250331JXTSP Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 330PF 250V X7R 1808 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 79806 pcs Podatkovni list 1808YA250331JXTSP.pdf
Napetost - ocenjena 250V Toleranca ±5%
Debelina (maks.) 0.079" (2.00mm) Temperaturni koeficient X7R (2R1)
Velikost / dimenzija 0.177" L x 0.079" W (4.50mm x 2.00mm) Serija FlexiCap™
Ocene X2 Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 1808 (4520 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount, MLCC Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 9 Weeks Vodilni stil -
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti Soft Termination, High Voltage
Stopnja napak - natančen opis 330pF ±5% 250V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 1808 (4520 Metric)
Zmogljivost 330pF Aplikacije Safety, Boardflex Sensitive
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
1808YA250331JXRSPU
1808YA250331JXRSPU
Proizvajalci: Knowles Syfer
Opis: CAP CER 1808
Na zalogi: 106355 pcs
Prenesi: 1808YA250331JXRSPU.pdf
RFQ
1808YA250331JXTSPU
1808YA250331JXTSPU
Proizvajalci: Knowles Syfer
Opis: CAP CER 330PF 250V X7R 1808