1812J0100564MXT
Knowles SyferKnowles Syfer
1812J0100564MXT Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 1812J0100564MXT
Proizvajalec / znamka: Knowles Syfer
Opis izdelka CAP CER 0.56UF 10V X7R 1812
Podatkovni listi: 1.1812J0100564MXT.pdf2.1812J0100564MXT.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 1812J0100564MXT
Številka dela 1812J0100564MXT Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 0.56UF 10V X7R 1812 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 70934 pcs Podatkovni list 1.1812J0100564MXT.pdf2.1812J0100564MXT.pdf
Napetost - ocenjena 10V Toleranca ±20%
Debelina (maks.) 0.098" (2.50mm) Temperaturni koeficient X7R (2R1)
Velikost / dimenzija 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm) Serija -
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 1812 (4532 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti -
Stopnja napak - natančen opis 0.56µF ±20% 10V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 1812 (4532 Metric)
Zmogljivost 0.56µF Aplikacije General Purpose