1812J1000154MXTE03
Knowles SyferKnowles Syfer
1812J1000154MXTE03 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 1812J1000154MXTE03
Proizvajalec / znamka: Knowles Syfer
Opis izdelka CAP CER 0.15UF 100V X7R 1812
Podatkovni listi: 1812J1000154MXTE03.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 1812J1000154MXTE03
Številka dela 1812J1000154MXTE03 Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 0.15UF 100V X7R 1812 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 66363 pcs Podatkovni list 1812J1000154MXTE03.pdf
Napetost - ocenjena 100V Toleranca ±20%
Debelina (maks.) 0.030" (0.75mm) Temperaturni koeficient X7R (2R1)
Velikost / dimenzija 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm) Serija -
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 1812 (4532 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti Low ESL (X2Y)
Stopnja napak - natančen opis 0.15µF ±20% 100V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 1812 (4532 Metric)
Zmogljivost 0.15µF Aplikacije Bypass, Decoupling
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
1812J1000155JXT
1812J1000155JXT
Proizvajalci: Knowles Syfer
Opis: CAP CER 1.5UF 100V X7R 1812
Na zalogi: 41572 pcs
Prenesi: 1812J1000155JXT.pdf
RFQ
1812J1000154MXT
1812J1000154MXT
Proizvajalci: Knowles Syfer
Opis: CAP CER 0.15UF 100V X7R 1812